Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

⚡️IPS 45% NTSC vs IPS 100% sRGB (72% NTSC) Порівняння❗

Опубліковано: 24 листоп. 2021 р.
Підписатися
Часто ми задаємось питанням, чому на перший погляд однакові по параметрам ноутбуки чи монітори мають зовсім різну ціну? І ніби екрани у них обох IPS. Проте дилери хитрують заради підняття показників продажів і не описують повну картину по параметрам. Ці дані можна знайти тільки на офіційних сайтах виробників по конкретній моделі. На відео ви побачите відмінності між двома дисплеями IPS, де насиченість кольорів буде відмінною. Звісно для пересічного користувача ПК це не буде значною проблемою, а от дизайнерам це відіграватиме дуже важливу роль.
На огляді у нас дві моделі ноутбуків HP Laptop 15s-eq1002ua (1U9R7EA) з екраном 45% NTSC та Asus VivoBook S15 S533R з екраном 100% sRGB (він же ж 72% NTSC). Різниці в ціні складає приблизно 25-30%, хоча по технічних параметрах перший трішки кращий, окрім екрану.
Після перегляду відео ви зможете визначитись, який саме екран підходить для вашої роботи і чи потрібно переплачувати за можливість бачити різницю між злегка відмінними кольорами в режимі TrueColor.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить