Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Бутусов – Зеленському: керівництво країною під час війни - це не Квартал!

Опубліковано: 26 листоп. 2021 р.
Підписатися
Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов посперечався із президентом Зеленським на пресмарафоні після питання Бутусова про призначення Руслана Демченка і зрив "вагнерівської" спецоперації.

"Ви маєте знати, бо ви дуже багато не знаєте і багато брехні про зрив спецоперації розповсюджується. Я вам хочу сказати, що все, що ви тут розповіли - брехня. Ви це говорите для того, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка, де Ви порушили закон про люстрацію і призначили російського агента. Тому, ваша тактика така - оббрехати людей, які про щось пишуть, видати купу балачок.

І, оскільки Ви користуєтесь таким коротким форматом, просто собі весело піти знову придумувати новий жарт 95-го кварталу. Так от, я Вам хочу сказати - Ваша брехня всім вже дуже добре видна. Я Вам хочу сказати, на відміну від Вас, від Єрмака, від Демченка, від інших людей, які були присутні і мають відповідати за провал спецоперації та інших операцій ГУР МО, я одразу дав покази, ще в вересні 20 року в ДБР.

Тому я дуже прошу, щоб всі-всі ваші фантазії, які ви тут розповсюджуєте, Ви хоча б один раз прибули на допит до слідчого і припинили цю брехню, бо керівництво державою під час війни - це не квартал. Вам треба це вивчити нарешті. Дуже соромно, вам про ваш сором сказати нема чого", - сказав Бутусов.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить