Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Цінний вантаж ▶ The Witcher 3: Wild Hunt ▶ Відьмак Українською

Опубліковано: 11 листоп. 2021 р.
Підписатися
Підчас перебування у Білому Саду Ґеральтові трапився купець, що перебував у відчаї. Нещасний прямував до нільфгардської залоги з цінним вантажем. Коли до місця призначення лишалося зовсім трішки, йогі кінь перелякався та разом з возом чкурнув з дороги до навколишніх боліт, котрі оточували замок у якому розташувався гарнізон. Бідолашний кінь втрапив до пазурів чудовиськ, яких не бракувало на тих болотах. Зрозуміло, що купець не хотів повторити долю коня, тому не наважувався йти до болота за товаром – тому доручив це завдання Ґеральтові, пообіцявши чималу винагороду.

Начебто просто історія виявилася дещо складнішою. Відьмак легко відшукав того воза, а разом з ним сліди нападу, але не чудовиська, а людини. Усе вказувало на те, що купець сказав Ґеральтові далеко не усю правду. Наступна зустріч підтвердила підозри відьмака – замість того, щоб пояснити ситуацію, купець чкурнув тікати і так швидко, як його тільки ноги несли.

З’ясувалося, що купець був зовсім не купцем, а темерським партизаном. Будучу притиснути до стінки хлоп намагався переконати відьмака у своїй правоті та прикривався шляхетними гаслами та патріотичним почуттями, але марно. Ґеральт відвів його до найближчої нільфгардської застави. Відьмак читко дав зрозуміти, що той хто веде себе як розбійник, має закінчити як розбійник, незважаючи на декларації найшляхетніших мотивів.

Підтримка каналу:
🤖Patreon - https://www.patreon.com/Yarwooddubbinggames
👾ПриватБанк - 4149 4390 0254 3837 (Коробко Максим)

Соц. Мережі:
👀Facebook - https://www.facebook.com/YarwoodDabbingGames
👄Instagram - https://www.instagram.com/yarwood_dubb/

Інші відео:
🔸Middle-earth: Shadow of Mordor - https://youtube.com/playlist?list=PLv8bx6XzdZ_Ka_aMdkMoW2su6-hwXbGaO
🔸Mad Max - https://youtube.com/playlist?list=PLv8bx6XzdZ_I2arX1JdJqdSQGKjb2Y2xV
🔸Мультфільми - https://youtube.com/playlist?list=PLv8bx6XzdZ_Kq78L5MRF3g6XnkJT0loXN

Ukrainian dub The Witcher: Wild Hunt

#TheWitcher #Yarwood #WatchUA
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить