Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Володимир В'ятрович: чому Україна має 10 Днів Незалежності

Цікаве
Опубліковано: 11 листоп. 2021 р.
Підписатися
Історичний серіал Володимира В'ятровича "10 Днів Незалежності України" 👉
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDy9NfHJtaSQOAj89wdA0mfIAfxL6Yx72

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Україна пройшла складний та тривалий шлях до Незалежності. Право на її збереження ми виборюємо досі – у протидії гібридній агресії Російської Федерації. Відомий історик Володимир В’ятрович розповідає на “Історії Без Міфів”, чому наша держава насправді має не один, а цілих десять Днів Незалежності – від 22 січня 1918 до 21 листопада 2013 року.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить