Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

“Козаки – нащадки хозар”: міфи літопису Величка та нові наукові відкриття // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 14 січ. 2022 р.
Підписатися
Літопис Самійла Величка 👉 http://clio.in.ua/index.php?litera&;id=8309&navStart=1

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Герої козацької України: як (насправді) виглядали діячі XVII–XVIII століть? 👉 https://youtu.be/bv3_u2rXv7w

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Літопис Самійла Величка – унікальне історичне джерело. Це єдиний з козацьких літописів XVII – XVIII століть, який зберігся в оригіналі. Яку інформацію про автора історикам вдалося нещодавно віднайти, що відомо про особливості його роботи, чому літопис був вивезений до Росії, як до нього причетні кирило-мефодіївці та в чому полягає необ’єктивність цього твору? Розповідає Андрій Бовгиря – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить