Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Декабристи-українці: революціонери за століття до революції // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 4 січ. 2022 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Українці проти самодержця: як "Народна воля" підірвала "царя-визволителя" 👉 https://youtu.be/OP4Dv1zLWzQ

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Україна – один із головних осередків декабристського руху 1814–1826 років. Тут діяли Південне товариство, Товариство об’єднаних слов’ян, Тульчинська філія Союзу благоденства. На Київщині відбулося повстання Чернігівського полку. Серед учасників опозиційного руху були нащадки Гетьманів Данила Апостола та Кирила Розумовського. Які погляди вони сповідували та як склалися їхні долі – розповідаємо в новому випуску “Історії Без Міфів”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить