Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

У ЛІЖКУ З ІМПЕРАТРИЦЕЮ | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

Цікаве
Опубліковано: 21 груд. 2021 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Не знаємо, як вас, а нас повідомлення про перемовини українських політиків з представником Кремля, відповідальним за український вектор в адміністрації, пробачте на слові, Путіна (запікати), людиною на ім’я Дмитро КозАк, чи КОзак викликають когнітивний дисонанс. Як це українець з Кіровоградщини та ще й з таким прізвищем може не просто служити імперії – таких прикладів багато – але й бути правою рукою Хуйла, працювати проти власної батьківщини та бути провідником політики нової окупації?
Утім, ми вже робили сюжет про українця, який вигадав Російську імперію, підкорив Церкву прокурорам і вчинив багато інших «подвигів». Ідеться, звісно, про Феофана Прокоповича, небожа ректора Могилянської академії, радника Петра І і фактичного голову Російської православної Церкви. Ви дивилися те відео? Якщо ні, то подивіться, це фантастичний, але правдивий сюжет.
Однак були в нашій історії й більш впливові діячі, що вирішували долю імперії не порадами, а як би це пристойно висловитися… скажімо так, принадами. Бо окрім трону, на якому сидять, імператори мають ліжко, на якому лежать, і вплив через це саме ліжко зазвичай буває значно дієвішим, ніж через кабінети й посади.


Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить