Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ВІДСІКАЧ чи СТАБІЛІЗАТОР. Що краще вибрати для вашого будинку?

Опубліковано: 24 лют. 2022 р.
Як вибрати стабілізатор напруги: https://www.youtube.com/watch?v=HRmRWF2x07g

Скачки напруги, коливання напруги, перенапруга , відсікач, стабілізатор релейний, симисторний, сервоприводний, однофазний, трифазний… . Як незагубитись в потоці визначень, а раціонально витратити кошти для покращення якості електроенергії та захистити побутову техніку від поломок. Що краще вибрати для вашого будинку, відсікач чи стабілізатор?

Стабіліза́тор напру́ги — перетворювач електричної енергії, що дозволяє отримати на виході напругу, яка знаходиться в заданих межах, при значних коливаннях вхідної напруги та навантаження.
Реле напруги (його ще називають відсікач напруги) - це прилад, який відключає напругу вашої домашньої мережі, якщо вона виходить за встановлені межі. Ці кордони ви можете регулювати самостійно за допомогою простого кнопкового меню у вашому реле. Дуже актуальна покупка цього приладу для будинків і квартир зі старою електропроводкою, там, в основному, напруга завжди знижена, і її не вистачає для нормальної роботи пральної машини, мікрохвильової печі або, наприклад, котла опалення.


Офіційні сторінки:
https://www.facebook.com/profile.php?​​...
https://www.instagram.com/romaniv_2809​​
https://www.instagram.com/mechanics_ukr​​

Підтримати канал 💰:
Patreon: https://www.patreon.com/mechanics_in_ukrainian
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить