Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТНМК — Кольорова (із к-ф 'Я, 'Побєда' і Берлін')

Музика
Опубліковано: 18 лют. 2022 р.
Підписатися
#ТНМК #Кольорова #КузьмаСкрябін #ЯПобєдаіБерлін

Символічно, що одну із пісень для стрічки «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» записав гурт-ровесник “Скрябіна”. Розпочавши у 1989 році, ТНМК та команда мрійників Андрія Кузьменка зайняли дві різні ніші музичної індустрії, таким чином розділивши умовні “сфери впливу”. Альтернативна сцена належала “Скрябіну”, а ось культові Фагот та Фоззі із ТНМК вирішили створити національний хіп-хоп з елементами року, фолку та джазу. А сьогодні ТНМК презентують кавер-саундтрек до фільму про декілька днів із життя ліричного героя із повісті Кузьми.

Коли у 2009 році з’явилася пісня “Кольорова”, а разом із нею і кліп від гурту “Скрябін”, багатьох здивувала відвертість слів Кузьми. На перший погляд, несерйозний та досить бешкетний зміст треку набуває справжнього сенсу лише в останніх рядках. Неважливо, які проблеми та перешкоди спіткали тебе сьогодні, якщо життя все ще здається цікавим та яскравим, якщо ж навпаки — справжня біда, адже надати сенсу такому буттю можна хіба що з допомогою уявної крейди.

Насправді глибокий зміст пісні “Кольорова” ідеально збігається із головною темою фільму. Життя не лише здається, але і є цікавим та привабливим лише тоді, коли ти зумів відшукати правильних людей, місця, а також самого себе. Для гурту “ТНМК” ця філософія теж є доволі близькою, тож кавер вийшов напрочуд щирим та справжнім.

Фагот: “Кольорова - це по суті як прийом у психотерапевта, коли тобі терміново потрібна підтримка, і доктор по поличках тобі про тебе все розкладає. Ця пісня - це як поетичний код фрази "все, що з тобою відбувається, це виключно те, як ти до того ставишся" а решта - ну, хіба що намалюєш”.

Фоззі: “Ми дуже хотіли, щоби в цьому кавері лунав вокал Кузьми - це було б правильно. У гурту "Скрябін" його не було, тоді Фагот звернувся до Володимира Бебешка, який розшукав давню сесію оригінального запису - дуже дякуємо йому за це! І все стало на свої місця”.

Слухаємо разом на https://orcd.co/tnmk_kolorova

———

Слухай на основних інтернет-майданчиках:
✪ Apple Music ► https://apple.co/2y38Rw4
✪ Spotify ► https://spoti.fi/3fJ6Dmv
✪ Google Play Music ► https://bit.ly/2Z618bo

Слідкуй за новинами:
✪ Facebook: https://facebook.com/skryabinofficial/
✪ Instagram: https://instagram.com/skryabinband/

Підписуйся на YouTube-канал: https://bit.ly/2Z0Qkf0
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить