Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Опубліковано: 17 лют. 2022 р.
Підписатися
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 - це сучасне перевидання знаменитих скейтерських симуляторів з аркадним ігровим процесом, де ми у ролі дорослих мужиків катаємось на дошці з колесами. Очолює неформальну тусовку Тоні Хоук – найзнаменитіший «фігурист», який підкорив усі скейт-парки в Америці та Канаді, який переламав за свою кар'єру усі свої гомілкові кістки. Сьогодні ми повторимо всі найзнаменитіші трюки старовини Тоні.

В основі ігрового процесу лежать дошки на колесах різних матеріалів, що робить їх легкими і швидкими, дозволяючи підстрибувати над перешкодами і утримувати рівновагу при катанні на нестійких поверхнях. При цьому всі чотири ролики мають власну «підвіску» і можуть повертатися в різні боки, змушуючи гравців дотримуватися балансу тіла і прикладати оптимальні зусилля при прискоренні.

У грi є мультиплеер і він підтримує як онлайн-сесії (2 режими), так і локальне офлайн катання в режимі роздільного екрану (8 режимів, 5 з оригіналу + 3 нових). Всі гравці вибирають різних персонажів-скейтерів, які володіють тим чи іншим акробатичним бонусом.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 може стати прикладом того, як треба перевидавати ігри – розробники ідеально відреставрували оригінальний драйвовий геймплей і додали красиву графіку.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить