Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як вибрати СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ

Опубліковано: 7 лют. 2022 р.
Скачки напруги, коливання напруги, перенапруга , відсікач, стабілізатор релейний, симисторний, сервоприводний, однофазний, трифазний… . Як незагубитись в потоці визначень, а раціонально витратити кошти для покращення якості електроенергії та захистити побутову техніку від поломок.
Стабіліза́тор напру́ги — перетворювач електричної енергії, що дозволяє отримати на виході напругу, яка знаходиться в заданих межах, при значних коливаннях вхідної напруги та навантаження.
Будь який стабілізатор напруги у своєму складі містить автотрансформатор в якому первинна і вторинна обмотки сполучені безпосередньо, і мають за рахунок цього не тільки електромагнітний зв'язок через металеве осердя , а й електричний.
На виході такого пристрою завжди є задана напруга 220 В, яка знімається із певної кількості витків.
Релейні моделі є найбільш бюджетними варіантами, надійними завдяки своїй простій конструкції. Вони не вимагають спеціального обслуговування. Однак істотним недоліком таких стабілізаторів є швидке знос релейних елементів, який безпосередньо залежить від перепадів напруги. також цей тип досить повільно реагує на зміни напруги в мережі (близько 100 мс). Середній термін служби - 5 років.
Перевагами стабілізаторів типу triac / thyristor можна назвати хороші шумові характеристики (він працює практично без будь-якого шуму, але може бути присутнім легкий гул від трансформатора), відмінна реакція на вхідні коливання (відповідь приблизно в 20 мс) і висока точність на виході. У таких моделях практично немає зносу внутрішніх елементів. стабілізатори triac (тиристор) є найпопулярнішими в Україні 20 РОКІВ.

Офіційні сторінки:
https://www.facebook.com/profile.php?​​...
https://www.instagram.com/romaniv_2809​​
https://www.instagram.com/mechanics_ukr​​
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить