Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Гірськолижний комплекс "Плай" - огляд курорту ціни

Подорожі
Опубліковано: 23 січ. 2022 р.
Підписатися
Гірськолижний комплекс «Плай» називають конкурентом селища Славське. Правда сам комплекс тягнеться до Буковелю по якості схилу для катання.

Підписатись на канал БОДЯ ПОКАЖЕ https://www.youtube.com/channel/UCi75Yc0Wj_3aZ4ObYZ5Q-zg

Плай Особливо підійде для сімейного гірськолижного відпочинку та новачків – нехай чорні траси і не є його головним козирем, зате увага до навчання тут на належному рівні.

Гірськолижний комплекс "Плай" розташований у селі Плав'є Львівської області, по трасі Київ-Чоп. Зручне розташування та під'їзд – ще одна його безумовна перевага. А безкоштовна автостоянка стане приємним бонусом для любителів подорожувати автомобілем.

Загальна протяжність трас “Плаю” близько 1200 м. що у порівнянні з Буковелем, крапля в морі звичайно, перепад висоти – 260 м. Комплекс умовно можна розділити на 2 частини – верхню більш круту, де розташовані невелика чорна та червона траси. Нижню - спуски для новачків та дітей, тобто більш пологі сині траси. Загалом комплекс може похвалитися 5 спусковими трасами.

Всього тут працює 2 крісельні витяги фірми Doppelmayar, з 4-х місними кріслами, загальна довжина кожного підйомника - 1 кілометр. Підйомники сучасні та швидкі. Крім того, є бугельний витяг на трасі для початківців.

“Плай” - один із найкращих варіантів для гірськолижного відпочинку в Україні для сімей з дітьми. Варто згадати, що для дітей тут виділено окрему зону з автоматичною доріжкою абсолютно безкоштовно.

На території комплексу зведено 3 готелі та мотель. Для найвибагливіших є готель “Карпатська ружа”, інші варіанти бюджетніші: готелі “Плай” та “Поруч”, а також мотель “Плай”. Неподалік гірськолижного центру знаходяться села Плав'є, Орява, Козьова, Орявчик та Коростов, де ціни на проживання набагато нижчі. Пообідати можна в елітному ресторані "Карпатська Ружа", еко-ресторані "У господаря", а також у ресторані української кухні "Полонина".

"Плай" - це не просто один із багатьох гірськолижних комплексів, це справжній курорт, де подбали про розваги як для дорослих, так і для дітей. На території є дитяча кімната з нянею, spa-центр Шафран з басейнами, саунами, лазнями, а також дискотека, більярд, боулінг та ще чимало цікавого.

#плай #гірськолижнийкомплекс #карпати #бодяпокаже #огляд
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить