Аналізуємо важливі події, що відбулися в Україні та світі за минулий тиждень.
1. Російсько-українська війна. За минулий тиждень кількість обстрілів зменшилась. Дякувати Богу, загиблих українських героїв немає, але є поранені. ЗСУ надають гідну відсіч ворогу. Московити вже накопичили понад 127 тисяч живої сили та чимало воєнної техніки на кордонах з Україною. Зі Сходу перекинуто дві бригади “Іскандерів” та броньовану техніку. Прикриваючись проведенням навчань у Білорусі, московити перекидають свої новітні літаки СУ-135. Загроза широкомасштабного наступу Московії на Україну збільшується. За даними розвідувальних органів США, на кордонах з Україною є кілька диверсійних груп, які в одностроях ЗСУ або добровольчих батальйонів мають напасти на російськомовне населення – і це стане приводом для початку агресії московитів проти українців.
Минулого тижня дипломатія наших західних партнерів не зменшила градус напруги. Усі залишились на своїх позиціях. США дали дозвіл своїм дипломатам та їхнім родинам покинути Україну. Західні партнери продовжують озброювати ЗСУ. Велика Британія поставила 2000 протитанкових гранатометів, США – 170 тонн високотехнологічного озброєння та боєприпасів. Нідерланди зняли заборону на поставку озброєння в Україну. Естонія та Латвія отримали дозвіл на поставку “Джавелінів” і “Стінгерів” в Україну. У конгресі США вперше з часів Другої світової війни зареєстровано проєкт закону про ленд-ліз (поставку озброєння в кредит президентом США без погодження із Сенатом та Конгресом). Але тим часом високопосадовці Німеччини заявляють, що з Росією потрібно дружити. Австрія також говорить про недоречність зупинки “Північного потоку-2”. Франція просто мовчить. Але антирашистська коаліція не полишає Україну сам-на-сам із російським агресором.
Дякую командуванню ЗСУ за ретельну підготовку до надання відсічі ворогу! На моє переконання, потрібно зменшити бюрократію під час формуванні підрозділів територіальної оборони, а на командні посади необхідно призначати бойових офіцерів. Порада органам місцевого самоврядування – на сесії потрібно прийняти програму ТО, після чого на законних підставах перераховувати гроші для формування підрозділів. Українцям потрібно готуватись до національного спротиву. ВРУ має прийняти закон про надання права на проведення оперативно-розшукових заходів ССО. Підготовка України до надання відсічі ворогу є запорукою того, що агресії не буде!
2. Економіка України. За минулий рік ВВП досягнув лише 3% замість запланованих 3,7%. ФОПи переходять “у тінь”. Ускладнилися міжнародні запозичення. Продовжується девальвація гривні. Але радує, що ціни на метал, руду та зернові – на достатньо високому рівні. Прем'єр-міністр та Кабмін повинні готувати галузі до роботи в особливий період, зокрема у кожному міністерстві має бути розроблена програма та чіткий алгоритм дій.
3. COVID-19. Четверта хвиля пандемії прийшла в Україну. Збільшилася кількість захворювань – понад 20 000 на добу. Потрібно терміново переглянути діяльність ковідних лікарень. Необхідно вакцинуватись та оберігатись, бо життя кожного українця надзвичайно важливе для нашої держави!
Підписуйтесь:
Facebook: http://bit.ly/zhebrivskyi
Instagram: http://bit.ly/insta_zhebrivskyi
YouTube: http://bit.ly/channel_zhebrivskyi
Моя вебсторінка:
https://zhebrivskyi.com
розгорнути опис
згорнути опис