Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Міша Любарський - невидиме око "Териконів"!

Про кіно
Опубліковано: 24 січ. 2022 р.
Підписатися
КІНОДІМ Войтенка
ТЕРИКОНИ у БЕРЛІНІ. Том 2
Любарський – Око «Териконів»
*
Володимир Войтенко розмовляє з Михайлом Любарським, оператором кінокартини «Терикони» (2022).
Трейлер за посиланням: https://youtu.be/qF-StygrD5Y

Світова прем’єра «Териконів», автором-режисером якої є Тарас Томенко, відбудеться у лютому 2022 року в конкурсній програмі «Покоління Д плюс» («Generation Kplus») 72 Берлінського міжнародного кінофестивалю.
*
Generation — одна из конкурсних секцій Берлінського кінофоруму. Вона присвячена фільмам про дітей та розділена на дві частини (за віком): Generation Kplus (діти) и Generation 14plus (підлітки).
*
Фільм "Терикони" створений компанією "ІнсайтМедіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіна. 72 Берлінський кінофестиваль пройде з 10 до 20 лютого, його очолить режисер, сценарист та продюсер М. Найт Ш'ямалан.
*
Тарас Томенко досліджує українську людську драму з початків війни на Донбасі. Від 2014 року ним було зібрано безліч матеріалів та свідчень, які у 2017-му, після розмови із продюсером Володимиром Філіпповим (ІнсайтМедіа), перетворилися на проєкт "Терикони". 2021-го "Терикони" стали учасником секції Work in Progress Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та отримали Перший приз від телеканалу "Україна" в секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю.
*
Важливими учасниками творення стрічки стали також витончена композиторка Алла Загайкевич, оператор Михайло Любарський, завдяки майстерності якого діти перестали помічати камеру, й це дало можливість показати їхнє життя зсередини, та режисер монтажу Віктор Маляренко, що він розібрав і систематизував велику кількість відзнятого матеріалу. Це дозволило створити саме той фільм, який буде показано на 72 Берлінале.
*
Кінооко «Териконів» супроводжує Настю та її друзів, коли вони бродять по своїй зруйнованій війною країні. Місця, де вони граються, тусуються чи слухають музику – це зранені пейзажі. Автори розповідають про дорослішання на сучасному сході України, використовуючи ретельно продумані образи й ілюстрації з по-справжньому ліричним поглядом, зображаючи незламну дитячу стійкість під час воєнних випробувань.
*
Михайло Любарський [ https://dzygamdb.com/uk/site/pers-single?id=2249 ] проявляє себе в кінематографі, як людина-оркестр. Він має досвід композитора («Післясмак»), продюсера («Монолог. Один»), режисера монтажу («Будинок «Слово». Нескінчений роман» та «Монолог. Один»). І, звісно ж, оператора-постановника, зокрема у фільмах та серіалах «Одне бажання. Різдвяна казка», «Післясмак», «Хлам», «Запаморочення», «Квочка», «Екстрасенс», «Будинок «Слово». Нескінчений роман» і «Терикони».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить