Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Поділ України по Дніпру: Андрусівська змова Москви та Варшави // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 25 січ. 2022 р.
Підписатися
"Батуринський архів" 👉 http://clio.in.ua/index.php?litera&;id=8325&navStart=11

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Чому Україна – "третя зайва" в Речі Посполитій? Гадяцька унія 1658 👉 https://youtu.be/qe3eb5wsKN4

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/historywithoutmyths
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

30 січня 1667 року Московія та Польща поділили козацьку Україну по Дніпру за умовами Андрусівського перемир’я. Однак справедливим є спостереження: після того, як поляки та росіяни ділять Україну, наступною росіяни та німці ділять Польщу. Через 105 років після Андрусівського договору Росія, Пруссія та Австрія розпочали поділи Речі Посполитої, які завершилися її повною ліквідацією. В 1921 році відновлена Польська республіка та більшовики знову вдалися до поділу України (а також і Білорусі) за Ризьким мирним договором. Минуло всього 18 років – і в 1939-му сталінський СРСР і гітлерівська Німеччина розділили та знищили Польську державу.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить