Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Нові Мірамар, транспорт і зброя у PUBG 😱 | Оновлення ПАБГ 12.1 | Сезон 12 у PUBG 😜

Опубліковано: 31 трав. 2021 р.
Підписатися
Привіт, друже! 🖐🙂 Забіг до тебе, щоб розповісти про наступне оновлення нашої улюбленої гри PUBG - оновлення 12.1. Найбільша мапа гри відтепер повністю перероблена, нам додали новий транспорт і нову зброю! Сьогодні у нас дуже насичений та інформативний відосик, тому заварюй чайок, вмощуйся позручніше та погнали дивитися, що там і як там. Я витратив кууупу часу та зусиль на цей відео огляд, сподіваюся, ти заціниш. Як завжди, не забувай, будь ласка, про лайк і коментар під відео, а також ділитися моїми відео зі своїми друзями, щоб допомогти мені поширювати україномовний контент у просторах інтернету. Дякую тобі! 🇺🇦👍


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Про мене:
Мене звати MOZOK і я тут для тебе аби зробити lets play українською більш цікавішим і кориснішим. Відвідавши цей ігровий канал, ти матимеш змогу побачити україномовний геймплей, сповнений всіляких історій, ситуацій із життя та корисних лайф-хаків. ПАБГ геймплей або ПАБГ Лайт геймплей не такий вже й нудний, коли тобі весело або ти вчишся чомусь новому. Я хочу, аби якісний контент українською в мережі Інтернет та на YouTube українською займав ще більшу частину! Ти можеш теж зробити свій невеличкий внесок у цю велику справу - підписуйся, лайкай, пиши коментарі та ділися з друзями. Також хочу, аби цей канал був для тебе місцем, де ти можеш розслабитися та відпочити, переглядаючи мої відео. Тому заварюй чайочку, вмощуйся позручніше, переконайся, що ти підписаний на цей ігровий канал і маєш увімкнені сповіщення, та нумо пізнавати геймінг у новий спосіб.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Залишайся на зв’язку - 🏠 https://bit.ly/2Crn8od
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Слідкуй за мною на:
📹 Twitch - https://www.twitch.tv/mozok_ua
📋 Discord - https://discord.gg/7EQrXZd
🐤 Twitter - https://twitter.com/MOZOK_UATweets
🎮 Steam - https://steamcommunity.com/id/MOZOK/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Якщо ти бажаєш підтримати канал фінансово, аби я створював більше крутого україномовного контенту для тебе, будь ласка, використовуй одне з посилань нижче:
Ⓜ️ Monobank - https://send.monobank.ua/5c6eyEXhBP (гривня)
💰 PayPal - https://paypal.me/MOZOKTIPS (іноземною валютою)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

#ПАБГОновлення #ПАБГСезон12 #ПАБГГеймплей #PUBGУкраїнською #ПАБГУкраїнською #українцівPUBG #контентукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить