Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Місто яке старше від Львова. Самбір. Що подивитись? Цікаві місця.

Подорожі
Опубліковано: 1 черв. 2021 р.
Підписатися
Друзі привіт) сьогодні ми розглянемо дуже цікаве місто яке старше від Львова, і мова йде про Самбір)


Ролик про Дрогобич https://youtu.be/U3bWgOKkKr4

Місто Самбір знаходиться за 76км від Львова. Його населення складає 35 000 осіб. В перше про місто згадують у 1241 році. Тому воно є навіть трішки старшим від Львова який згадується у 1256 році. Даіайте далі про Самбір. У 1241 році монгольська орда зруйнувала теперішній Старий Самбір, а місцеві мешканці переселились до села Погоничі, яке назвали Новим Самбором. Новостворе місто розвивалось досить швидко і вже за півтора століття йому було надано магдебурзьке право. Новий Самбір став великим ремісничим і торгівельним центром на Прикарпатті.

Самбір є красивим, та цікавим містом для відпочинку, яке з кожним роком стає кращим та комфортнішим, в ньому є безліч пам'яток архітектури, стродавніх будинків, церков памятників, а також сучасних підприємств таких як: перша в області сортувальна лінія побутових відходів, два асфальті заводи онур, деревообробне підприємство, цукровий завод, та багато інших.


Друзі надіюсь це відео було для вас цікавим, напишіть в коментарях як вам це місто, на каналі вже більше тисячі підписок, я дякую кожному хто зробив це, мені ду приємно, що україномовний ютуб розвивається з кожним роком все більше і більше, ну і не сидіть вдома подорожуйте відкривайте для себе щось нове, до зустрічі)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить