Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Тінторетто і Нова Венеція". Офіційний український трейлер.

Про кіно
Опубліковано: 31 трав. 2021 р.
Підписатися
З 24 червня 2021 року в кінотеатрах України.
Подорож у світ Великого Венеціанського художника.
⚡«Тінторетто і нова Венеція»⚡
Картини Тінторетто вражали і майже лякали сучасників. Сезанн вважав, що значення Тінторетто для живопису можна порівняти зі значенням Платона для філософії і Бетховена для музики. Сучасні мистецтвознавці порівнюють роботи Тінторетто з фільмами Крістофера Нолана, відзначаючи незвичну визионерской силу творів обох авторів. Тінторетто кінематографічний, і розглядати його картини на великому екрані - справжнє задоволення.
500 років тому Якопо Робусти на прізвисько Тінторетто вивів власну формулу живопису: «Малюнок - як у Мікеланджело, колорит - як у Тиціана». Майстер легкої і швидкої кисті, величезних багатофігурних полотен, він брався за будь-які замовлення, вражав швидкістю своєї роботи і був готовий задовольнити будь-які смаки, чим здобув успіх в різних шарах суспільства, але викликав критику інших художників. Перший мистецтвознавець в історії Джорджо Вазарі писав, що він «працював з нагоди і без підготовчого малюнка, наче хотів показати, що мистецтво - це жарт». З цієї «жарти» народилася живопис одночасно грандіозна і млосно чуттєва, еротична, помітна, майже поп-культурна, а тому оцінена нащадками не менш, ніж сучасниками.
Музику до фільму написав композитор Тео Теардо, один із засновників рок-групи Meathead, який співпрацював з Міком Харрісом і Джимом Коулманом, і створив музику також до гучного фільму «Чому ми креативні?».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить