Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ | ДУБЕНСЬКИЙ ФОРТ | ТАЄМНІ КОРИДОРИ | СЕКРЕТНА КІМНАТА | ПОВНИЙ ОГЛЯД | VLOG

Подорожі
Опубліковано: 24 трав. 2021 р.
Підписатися
Тараканівський форт - оборонна споруда радянських часів в Рівенській області біля міста Дубно. Знайти даний обєкт нескладно, тому що на трасі є вказівники, тай досить містичний поворот попри цвинтар який уже вказує на цікаву заворожуючу локацію. Також на території є грунтова парковка, де можна придбати магніти на сувеніри і взяти із собою екскурсовода це інформативно але самому набагто цікавіше.

Потрапити в Форт можна трьома дорогами через центральний прохід коридор, або ж найшвидше проходом через коридор біля якого знаходяться деревяні будиночки які залишилися після зйомок фільму, ці проходи підійдуть для тих хто має з собою ліхтарик або телефон. хто забув ліхтарик небіда, є ще прохід направо від центрального входу, тільки потрібно найдовше обходити всі вали і потрапите на зруйновану частину оборонного муру де веде широка стежка де можна гарно провести час і пофотографуватись незаходячи в середину будь якого з комплексу і підвалів.

Весь комплекс в дуже плачевному стані, радив би мати захисні каски гуляючи центральною частиною, через обвали цегли черз високу сирість і особливо дощову воду яка проїдає потолки і стіни.

Надзвичайно захоплююче місце яке б я міг зрадість порадити відвідати хочаб раз усім кому несидиться дома та кличуть цікавіі пригоди та надзвичайні місця.

Підписуйтесь на наш інстаграм
* Юра - https://www.instagram.com/yura.stakhnyk/
* Наталі - https://www.instagram.com/natasha_stakhnyk/
* Кароліна - Хахаха ще поки маленька для соцмереж))))
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить