Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як не стати жертвою шахрайства в інтернеті? ПШ від 21 травня 2021

Опубліковано: 22 трав. 2021 р.
Підписатися
00:00 Програма Перша Шпальта. Вас чекають змістовні дискусії, репортажі та інтерв'ю в новій модній упаковці.

01:43 Сьогодні в програмі:
Солодка мрія. Чому радянський пломбір не справжній, та як заробляють на морозиві.
Інтернет-шахраї атакують. Які схеми видурювання грошей набули популярності під час коронавірусу, та як не стати жертвою обману.
Час одягатися в українське. Як вишиванки адаптуються до сучасності та скільки це коштує.
Молочні ріки. Як новаторам віддячили корови.
02:20 Під час карантину багато українців освоїло інтернет. І почалися активні покупки через смартфони та комп’ютери! Цим, звісно ж, одразу скористалися шахраї. Часом вони вигадують таке, що порядній людині навіть на думку не спаде. Як з цим боротися? Герман Сєвальнєв, діджитал-експерт; Валерій Ковальов, інспектор департаменту кіберполіції; Лілія Овчиннікова, речниця інтернет-майданчика Prom.ua.
11:14 Яка зараз найпопулярніша професія? Правильно ‒ айтішник. Але не всім вона до серця. От і наш наступний герой проміняв успішну кар’єру у сфері інформаційних технологій на виробництво морозива. Але не простого, а справжнього та страшенно дорогого. А ще він розкаже звідки в СРСР взявся пломбір, та що з ним було не так. Максим Голубєв, засновник ice-cream студії Gelarty.
17:25 Нові технології поширюються Україною. Навіть фермерам наука й тверезий розрахунок допомагають годувати корів по-новому. Що це дає та чи вартий результат зусиль? Сергій Сичкар, технолог компанії АГРОКО; Сергій Рижков, директор коммпанії ProfeedTechnology.
22:20 Нещодавно в Україні відбувся День вишиванки. Вулиці міст і селищ буквально розквітали від яскравих кольорів. Традиційний одяг піднімав настрій і патріотизм. А чи можна зробити вишиванки більш сучасними? Так подумав наш наступний герой і почав на цьому добре заробляти. Андрій Черуха, засновник бренду Etnodim; Лілія, дизайнерка компанії Etnodim; Андрій Горницький, менеджер магазину Etnodim.

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити нові випуски програми: https://www.youtube.com/c/Pershashpal...

Наші сторінки в соц мережах:
https://www.facebook.com/thepageUA/

Плейлист програми "Перша Шпальта": https://bit.ly/36EGLCl

#інтернет_шахрайство #кібербезпека #ПершаШпальта
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить