Поговоримо про сервіс, без якого не бачить своєї роботи жоден архітектор. Сьогодні влог про архітектурну фотографію з талановитим архітектурним фотографом Андрієм Авдєєнком.
Його портфоліо - топові архітектурні об'єкти сучасності: від BANKHOTEL у Львові до київського Театру на Подолі. Андрій фотографував і мої об'єкти. І, здається, є неписане правило: хочеш виграти архітектурний конкурс - довір фотосесію будівлі Авдєєнку. Перевірено на собі.
Одне кінцеве фото, як ви бачите на обкладинці, на білборді чи на сайті, - це, не рідко, півтори години зйомки та ще чотири години обробки. Отак! За вдалим кадром стоять десятки одиниць техніки, вміння працювати з природним та штучним світлом, добре продуманий сценарій та злагоджена команда. І... талант бачити не очима, а об'єктивом.
Як цьому навчитися? І чи це можливо? Що таке шифт-об'єктив? Чому архітектурну зйомку потрібно проводити при денному світлі, а в інтер'єрній не обійтися без штучного? Скільки кадрів потрібно зробити, щоб отримати фінальне фото? І, зрештою, яку роль грає архітектурний фотограф у житті самої архітектури? Обіцяю, буде цікаво не лише фотографам, архітекторам та дизайнерам, а кожному, кому не байдужа картинка. Поїхали, повчимося!
Patreon: https://patreon.com/chaplinskyvlog
Instagram: https://www.instagram.com/chaplinsky_vlog/
Telegram: https://web.telegram.org/#/im?p=@ChaplinskyVlog
Facebook: https://www.facebook.com/chaplinskyvlog
#Chaplinsky_vlog #архітектура #урбаністика
розгорнути опис
згорнути опис