Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як Аваков-молодший майже задарма придбав дорогу столичну нерухомість | Таємниці Слідства

Опубліковано: 20 трав. 2021 р.
Син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вийшов на ринок столичної нерухомості після не надто успішної спроби зробити бізнес на продажі рюкзаків українським військовим.

Ми з’ясували: останніми роками Аваков-молодший обзавівся привабливою нерухомістю у столиці — 4-поверховою офісною будівлею в урядовому кварталі та 7-поверховим готелем «Голосіївський».

Якщо вірити публічним даним, то коштували ці об’єкти Авакову-молодшому та його бізнес-партнерам підозріло мало — у десятки, а часом і сотні разів дешевше ринкової вартості цього майна.

Зокрема, готель «Голосіївський» обійшовся за ціною однокімнатної столичної квартири — в один мільйон гривень.

Це виглядає особливо дивним, враховуючи той факт, що двома роками раніше американська компанія купила акції цього готелю за 111 мільйонів гривень — тобто у понад сто разів дорожче.

А власником будівлі, яка розташована недалеко від Офісу Президента, Аваков-молодший став за 16,4 мільйона гривень.

Саме стільки він вніс до статуту фонду, на балансі якого перебувала згадана будівля. Натомість рієлтор оцінює цю нерухомість у 125-138 мільйонів гривень.

І готель, і офісний центр раніше були пов’язані з бізнес-оточенням нинішньої пані посол України у США Оксани Маркарової.

Перехід цих будівель від колишніх власників до Авакова-молодшого дивним чином збігся у часі з інтересом слідчих Нацполіції до інвестиційної групи родини Маркарової.

Як Аваков-молодший міг задешево отримати цінну нерухомість у Києві і до чого тут ексміністерка фінансів Оксана Маркарова — розповідає журналіст Василь Бідун у матеріалі «Таємниці Слідства»

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СЛІДСТВО-КЛУБУ:
https://www.patreon.com/slidstvo_info
https://www.slidstvo.info/pidtrymaty/

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ СОЦМЕРЕЖІ:
Telegram: https://t.me/slidstvo_info
Instagram: https://www.instagram.com/slidstvo_info/
Faсebook: https://uk-ua.facebook.com/slidstvo.info

#слідствоінфо #таємниціслідства #Аваков
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить