Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

IQOS 3 DUO. ЖЖУК-ОГЛЯД ФЛАГМАНСЬКОГО ГАДЖЕТУ АЙКОС.

Технології
Опубліковано: 15 трав. 2021 р.
Підписатися
Більше – на офіційному сайті iqos.ua

Маємо хороші новини. Нещодавно Жжук розпочав партнерство з брендом #IQOS та став офіційним реселлером гаджетів IQOS та #lil SOLID.
Сьогодні ми поговоримо про флагманську модель від IQOS – #IQOS DUO!
Важливе попередження – цей пристрій та контент про нього створені для повнолітніх курців.
IQOS – це система для нагрівання тютюну. Його головна відмінність від сигарет у тому, що він не підпалює, а нагріває тютюн до 350 градусів. Саме тому при використанні девайсу шкідливі продукти горіння та токсичний дим відсутні. Працює Айкос зі спеціальніми стіками.
IQOS DUO упакований у фірмову білу коробочку з кольоровою кришкою. Колір кришки на коробці відповідає кольору пристрою. Девайс має софт-тач покриття та ергономічну форму. Він компактний та приємний на дотик. Зручно лежить у руці та легко вміщується у кишеню. Класична комплектація – тримач і зарядний пристрій, USB-кабель type C, адаптер для зарядки, щіточка та 10 паличок для чистки.
Сам IQOS складається з двох частин – тримач та зарядний пристрій. Для того, щоб почати сеанс, потрібно вставити стік у тримач, зажати на ньому кнопку і дочекатися вібрації. Після цього – можна приступати до використання.
Заряд батареї тримача IQOS DUO розрахований на два повноцінних сеанси. Кожний – по 14 затяжок або 6 хвилин, залежить від того, що настане першим. Світлодіодні індикатори на тримачі IQOS DUO сповіщають про статус заряду. Якщо світяться обидва – заряду вистачить на 2 сеанси. Спрацьовує один – заряду залишилось на 1 використання. Коли до кінця сеансу залишиться дві-три затяжки, девайс знову попередить про це вібрацією. Після закінчення потрібно припідняти ковпачок та дістати використаний стік, а потім – вкласти тримач у зарядний пристрій для підзарядки.
Якщо свої 2 сеанси по 14 затяжок ви використаєте швидше ніж за 6 хвилин кожний, пристрій використає заощаджений заряд та буде готовим для третього використання після буквально десяти секундної підзарядки.
Ковпачок тримача та панель зарядного пристрою можна легко замінити. Крім цього, спеціально для IQOS виробляються шкіряні та силіконові футляри і навіть фірмові контейнери для використаних стіків.
Гарантія на девайс діє 12 місяців з першого дня покупки. А якщо під час гарантійного терміну з IQOS щось станеться, його просто замінять на новий. Для цього потрібно звернутися до офіційної служби підтримки IQOS.


Дякуємо за підписку!
https://bit.ly/32fkqN8

Приєднуйся до нас у соціальних мережах
FACEBOOK - https://www.facebook.com/mobi.zhuk
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/zhuk.ua

🎵
30 Million Times (instrumental) by RYYZN https://soundcloud.com/ryyzn
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream: http://bit.ly/-30-million-times
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/IpVOhMdN_9w
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить