Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Еріх Марія Ремарк, Повернення (2021) (аудіокнига українською) # Завершення

Буктюб
Опубліковано: 4 трав. 2021 р.
Велика війна нарешті закінчилася. Ернст і ті його товариші, котрим вдалося пережити бурю, повні вичікування і непевності. Рідне місто, яке вони колись покинули повними запалу юнаками, видається холодним, будинки - меншими, рідні - чужими, а привід, через який їх бойові побратими мусили загинути, з дня на день все менш зрозумілим.

Повернення до номального життя важче, ніж вони могли собі уявити. Німеччина голодує і вирує, не звертаючи уваги на зламані серця тих, хто воював і вмирав за неї у першій світовій. Яким же буде це повернення солдатів? Яким чином "втрачене покоління" шукатиме своєї дороги до мирного світу?

Роман "Повернення" є продовженням іншого твору Ремарка "На Західному фронті без змін", хоч і може без особливих труднощів сприйматися неознайомленими з останнім. "На Західному фронті без змін" є доступним у форматі аудіокниги і може бути придбаним, наприклад, в українській аудіокнигарні ABUK.


💪 Підтримати канал на Патреоні: https://cutt.ly/shAqU9Y

🕊️ Підписатися у мережах -
в інстаграмі: https://cutt.ly/OhAqPzO
на ФБ: https://cutt.ly/GhAqSO4

🎵 В аудіокнизі використано елементи музичного оформлення із її чеської версії, а також популярну німецьку військову пісню "Wo alle straßen enden" ("Де закінчуються всі дороги"), зміст якої видався нам найбільш відповідним змісту книги:

Де закінчуються всі дороги -
Не закінчиться наш шлях.
Куди б ми не звернули,
Час іде своїм ходом.
Серце спалене,
Болем переповнене
Блукаємо сірою пустелею, нічиєю землею.
Може, й ніхто з нас не повернеться на батьківщину... 🎵

🖼️ На обкладинці вміщено фото німецького піхотинця з поля бою під Арментьєром (1918 р.) 🖼️
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить