Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ПIРАМIДИ ПЕРУ | УАКА ПУКЙАНА 🇵🇪

Подорожі
Опубліковано: 2 трав. 2021 р.
Підписатися
Посеред міста Ліма ведуться розкопки і знайдені піраміди відкрили багато невідомого про цивілізації, що населяли Перу до інків. Уака Пукйана - місце поклоніння, жертвоприношення, а також виготовлення кераміки, якій присвячений невеликий музей на території.

Крім історій про цивілізації Ліма, Уарі, Ішма я дізналася про техніку книжкової полиці, за якою будувалися піраміди і яка дозволила їм простояти мінімум 1500 років. Для мене ці піраміди були відкриттям, бо я ніколи не бачила такої кладки цегли і не підозрювала що були цивілізації старіші за інків а імперія інків існувала в Лімі всього лиш в 15 і16 століттях.

На території комплексу також можна побачити які рослини і тварини вирощували ці стародавні цивілізації і зрозуміти звідки традиція вживати в їжу мясо лами і морської свинки, побачити як росте юка і місцеві спеції.

Більше про перуанців, інків, а також про важливі місця такі як Мачу-Пікчу та Куско я буду показувати у наступних відео з Перу. Сподіваюся, ви підписані на канал і не пропустите оновлення.

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Підтримайте мене на Патреоні https://www.patreon.com/tanyakudryashka

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить