Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ігри на Великдень. Відгадки. У «котка» . «Навбитки». В «кидка».

Цікаве
Опубліковано: 2 трав. 2021 р.
Підписатися
За описами Олекси Воропая ми з дитячим фольклорним гуртом «Орелі» відтворили ігри з центральної України, які були широко розповсюджені.
Відгадки.
Кладуть кілька шапок, під одну з них — крашанку. Хто відгадає, під котрою з шапок є крашанка, той виграв, а не відгадає – програв.
У «котка».
Грають так: з похилого місця з перепоною внизу котять яйця, одне за одним, намагаючись котити так, щоб попасти своєю крашанкою в крашанку партнера. Правило: хто частіше попадає, той більше виграє.
«Навбитки».
Один тримає в руці крашанку, носком догори, а другий б’є носком свого яйця. Потім б’є другий по кушці, тобто, по протилежному кінці. Чия крашанка розіб’ється з обох кінців, той програв: він віддає свою крашанку тому, хто виграв.
В «кидка».
Кладуть дві крашанки на такій віддалі одна від одної, щоб поміж ними не могло прокотитися яйце. Діти стають на віддалі одного метра і кидають свою крашанку. Хто попаде одночасно в обидві — виграє, а як попаде в одну або не попаде в жодну - програш.

Дякуємо анімаційній стрічці «MAVKA. Лісова пісня» та FILM.UA Group за наданий простір для зйомок великодніх обрядодійств.

Музика: Роман Гринків
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить