Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Путін підриває Європу, починаючи з Чехії?

Опубліковано: 30 квіт. 2021 р.
Підписатися
Підрив військових складів в Чехії в 2014 році - це акт державного тероризму з боку Росії, стверджує Віктор Гвоздь, доктор військових наук, голова Служби зовнішньої розвідки України у 2014-2016 рр., президент незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень “Борисфен Інтел”. Питання - чи було це рішення російських агентів, або його санкціонував особисто Путін, є дуже важливим.

Диверсійні операції на території країни, з якої не ведеться війна, вимагають політичної волі і рішення вищого керівництва країни. А судячи з того, що обвинувачені агенти отримали з рук Путіна нагороди вже після вибуху, він повинен був знати. Росія влаштовує шпигунські бази в своїх посольствах і займається підривною роботою по всій Європі. Відсутність на них адекватної реакції - це наслідок ілюзій з приводу Путіна і небажання переходити певну межу в боротьбі з Росією.

#радіонв #Подвійністандарти #КазарінМацарський #НовийВечір #НовийРанок #РахуємоЧужіГроші #БагатіТаЩасливі #ГоворитьЖадан #ЗапитанняТутСтавимоМи #ДикийЗахід #ПосередТижнязПритулою #СвітОгляд #БезКісток #НовийДень

Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ

Слухати Новий ранок можна тут:
SoundCloud https://cutt.ly/vg7ofSm

Слідкувати за Радіо НВ можна тут:
Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua
Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV
Telegram: https://t.me/nv_podcasts

Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить