Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

За кого вболівали у США: Україна чи Швеція? [Євро-2020]

Влоги
Опубліковано: 30 черв. 2021 р.
Швеція та Україна зустрічались у матчі 1/8 фіналу Євро-2020. За кого вболівали у Нью-Йорку, США? Я була у двох барах у Нью-Йорку під час гри і поспілкувалась з місцевими глядачами - як американцями, так і європейцями! Питала їх, за кого вони вболівають - за Україну чи Швецію, питала хто їх улюблений футболіст (багато хто сказав, що Ярмоленко), а також робила міні-тест іноземців на знання про Україну!

00:00 - Вступ: питатиму іноземців, за кого вони вболівають
00:36 - Думка іноземців у першому барі у США: Швеція чи Україна
01:35 - Legends Sports Bar NYC: Швеція чи Україна, вболіваємо за Україну
04:38 - За кого вболівали американці у матчі Україна-Швеція 29 червня? Що знають про Україну?
10:05 - Гол Довбика - Момент перемоги України у матчі проти Швеції 29 червня
12:15 - Коментарі іноземців після матчу 29 червня.

Огляд Матчу Швеція Україна 2:1! (Футбол 24)

ГОЛ! 0:1. Зінченко, 27 хв.

Збірна України опанувала емоції після стартового натиску суперника. Ярмоленко організував момент для Яремчука, однак форвард "синьо-жовтих" програв дуель Ольсену. За кілька хвилин Андрій розкішним пасом шведою знайшов Зінченка на дальній стійці, а представник Манчестер Сіті потужним ударом "прошив" голкіпера.

ГОЛ! 1:1. Форсберг, 43 хв.

Втримати перевагу до перерви не вдалося. На 43-й хвилині Форсберг отримав м'яч перед карним майданчиком і наважився на удар. Рикошет від Забарного не залишив шансів Бущану – 1:1. У другому таймі команди не забивали, а тому матч перейшов в овертайм. Тріумф команді Шевченка приніс Довбик – на 120+1-й хвилині Зінченко розкішно подав із лівого флангу, а Артем головою ефектно пробив Ольсена. 2:1!

ГОЛ! 1:2. Артем Довбик, 120 хв.

"Синьо-жовті" вперше в історії вийшли в 1/4 фіналу Євро. На цій стадії збірна України зіграє з командою Англії.