Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ОГЛЯД МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНОЇ ЕКРАНІЗАЦІЇ CASTLEVANIA ВІД NETFLIX

Про кіно
Опубліковано: 29 черв. 2021 р.
Підписатися
Нещодавно я завершив перегляд мультсеріалу Castlevania який у 2017 році стартувала на Netflix. Всі чотири сезони залишили після себе доволі приємні враження, а часом навіть намагалися видушити з мене сльозу чи викликати букет емоцій. І, знаєте, цього б огляду не було, якби не реакція деяких кумпелів та знайомих, стосовно даного проекту. Чомусь, вони вирішили, що цей творіння не варте уваги, навіть не переглянувши його. Тож, я вирішив висвітлити основні моменти мультсеріалу та спробувати з'ясувати, а чи вдалося у Netflix створити достойну екранізацію за культовою серією ігор? Що з того вийшло, можете поглянути самі.
.
.
.
.
За незмінний музичний супровід я дякую Богдану Іващенку (https://www.facebook.com/92kairo) чиї композиції лунають на фоні в першій половині огляду. А також щиро вдячний Станіславу Котляру (https://www.facebook.com/StanislavKotliar) за надання своїх треків для другої половини огляду. Навіть попри те, що жанр фентезі йому не дуже подобається. Детальніше із музичними проектами цих виконавців ви можете ознайомитися за посиланнями нижче:
https://www.youtube.com/channel/UCPeba8R1JzG8w3vUu3RqIdw
https://www.youtube.com/user/StanislavKotlyar
.
.
.
.
Аби розбавити монотонність свого викладу, додав кілька вставок взятих із доволі непоганого, на мій погляд, каналу Viva La Dirt League. Детальніше тут: https://www.youtube.com/channel/UCchBatdUMZoMfJ3rIzgV84g
.
.
.
Дякую всім за увагу.
Приємного перегляду.
#Castlevania #Netflix #огляд #оглядиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить