Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

За що Кіркоров узяв Зеленського? Як президент рятує друга-"кримнашиста" і його концерти та гроші

Опубліковано: 30 черв. 2021 р.
Підписатися
Сьогодні в "Без цензури" – розбір чортів від Марини Данилюк-Ярмолаєвої.

Найпевніше, ви вже в курсі, що СБУ спочатку заборонила Філіпу Кіркорову в'їзд до України, але потім зненацька змінила думку.
І після цієї несподіваної зміни Мінкульт за зверненням СБУ виключив російського співака Філіпа Кіркорова з переліку осіб, що загрожують національній безпеці України.

Як пояснити таке несподіване рішення? Тут далеко ходити не треба. Кіркоров та Зеленський разом знімалися у кіно, вдвох вели російський "Фактор А", разом грали свинку та собачку в новорічну ніч. Ну і вишенька на торті – напередодні президентських виборів Кіркоров відкрито підтримав давнього друга, Володимира Зеленського.

Чому без втручання Зеленського скасувати заборону на в'їзд статися не могли? Як Зе і Баканов вчинили злочин і перевищили службові повноваження? І як тепер на нас дивитимуться в світі, тому що Україна плює на правила, які сама придумала й просила всіх дотримуватися?

Залишайте лайк і коментар під цим відео для просування, а ще – стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - https://censor.net/ua/news/all
Facebook - https://www.facebook.com/censor.net/
Twitter - https://twitter.com/censor_net
Telegram - https://t.me/censor_net
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить