Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Коболєв та його посіпаки. Що з ними робити? | Офіс PRезидента

Опубліковано: 30 черв. 2021 р.
Підписатися
Став цьому відео лайк і не забудь підписатися на канал 👍 Дякуємо!
Підтримай Ісландію на Patreon ➜ https://www.patreon.com/islndtv

Офіс PRезидента — це проект-гра де учасники моделюють вирішення тих чи інших питань, безпосередньо в Офісі Президента України.
Темою сьогоднішньої зустрічі в Офісі Президента стала: "Коболєв та його посіпаки. Що з ними робити?". Кому випаде роль Зеленського, Єрмака, Венедіктової та Арестовича — на початку ефіру вирішить жеребкування.

Долучайтесь в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Ласкаво просимо до Ісландії.
Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Антиподи, Петров Live, Київ Викликає, Чарівний Київ, Рада НацБезпеки, Приватне обвинувачення, Офіс PRездента, Лікар Васильєв та Чорна п'ятниця.

Також нагадуємо, що телеканал «Ісландія» доступний до перегляду на MEGOGO. Інтерв'ю, політичні ток-шоу, аналітичні програми, прямі ефіри в live-форматі та багато іншого — все це ви можете дивитися з будь-якого вашого пристрою - https://megogo.net/ua/tv/channels/10654295-islandiya-online.html
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить