Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Зелепусічка в джунглях, Кива без штанів, битва биків і потоп у Керчі #ПІДСВИНКИ

Опубліковано: 20 черв. 2021 р.
Підписатися
Хто сильніший – Кива чи Тищенко? Де був Вірастюк, поки били Тищенка? Та навіщо Володимиру Зеленському 3D-джунглі в Офісі президента?
Шукаємо відповіді разом з вами у черговому випуску "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на "Цензор.НЕТ"🔥

🔴 Зелепусічка і джунглі
Коли минулого тижня пан Президент оголосив про мільярд дерев, чи могли би ви уявити, що почне він із власного Офісу? Так, так, в Офісі Президента тепер є кабінет, у якому стіни обладнані штучними джунглями. Так, це не просто якісь фотошпалери, це все об’ємне, 3D, в натуральному розмірі! І вінчає всю цю красу неоновий напис “Центр дії президента”. Навіщо?

🟠 Треш у Раді: квіти, масаж і штани Киви
Цей тиждень у Верховній Раді пройшов під знаком депутатської любові, ніжності, обіймів та спущених штанів.

🟡 Кива і Тищенко
Спеціальний, парний комплект підсвинків цього тижня вирушає до Іллі Киві й Миколи Тищенка – до цієї найгарячішої парочки парламентських оргій!

🟢 І знову Вірастюк
Минулого тижня Богдан Буткевич обіцяв: щойно Василю Вірастюку дадуть мандат – він нарешті отримає нашого підсвинка. Так от, "Підсвинки" сказали – "Підсвинки" зробили! Василю, зі свиненятком вас!

🔴 Фейл тижня
У рубриці “Фейл тижня” в нас перемогу святкує партія “Голос”. По-перше, за ганебний скандал із нібито ненавмисним голосуванням 5 членів фракції за русифікаторські закони в порядку денному ВР. По-друге, “фейл тижня” дістається “Голосу” за розкол фракції на “красивих і розумних”... добре, добре, скажемо так, на “чесних” і “спритних”. Але якщо серйозно, то які розколи з таким рейтингом?

🔴 Облтрешпостач: ланцюг і Керч
Тут одразу двоє переможців. По-перше, закохані, які кілька місяців тому на знак вічності своєї любові прикувалися одне до одного ланцюгом, але днями оголосили про розрив стосунків, ну і ланцюга.
Ну а гран-прі дієстається окупаційній владі Криму за епічне та духопідйомне відео, на якому видно, що за човном наглядача анексованого півострова Аксьонова пливе група рятувальників у важких костюмах.

Який підсвинок сподобався вам найбільше? Ставте вподобайку цьому відео, залишайте коментар та підписуйтеся, щоб не нічого пропустити!

Програма «Підсвинки тижня шоу» підготовлена та розміщена каналом "Цензор.нет" в рамках реалізації проєкту з медіаграмотності та протидії дезінформації в українських медіа за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

У програмі висловлено виключно погляди авторів. Вони не обов'язково відображають позицію Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить