Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Рахів - серце Карпат, частина 2 (джипінг, виготовлення овечого сиру, цікава розповідь вівчаря)

Подорожі
Опубліковано: 6 черв. 2021 р.
Підписатися
Карпатське місто Рахів не перестає мене дивувати, на цей раз я отримала море адреналіну від драйвової поїздки на позашляховику на високогірну полонину, на якій я почула цікаві розповіді від справжніх гуцульських вівчарів, побачила на свої очі як виготовляється овечій сир, навіть сама спробувала подоїти вівцю )). Ну і звісно спробувала на смак овечій сир та молоко.
Представник турагентства "Адреналін-тур" який організував нам незабутню екскурсію на полонину, через нього ви можете замовити досвідченого водія Вячеслава, з яким можна із адреналіном проте безпечно драйвувати гірським бездоріжжям - Олександр м.т. 0979021613.
Я вдячна власникам готелю "Європа" та ресторану "Європа" за сприяння у зйомці відео.
Перша частина ролика про Рахів https://youtu.be/MDmSiHhmt8k
Я відзняла багато цікаво про файне Карпатське місто Рахів, тож очікуйте наступну частину про Рахівщину.
А щоб не пропустити наступні серії про файне місто Рахів підписуйтеся на мій канал https://www.youtube.com/c/ВІкторІяЦаренко/featured?sub_confirmation=1
Дякую за невеличке інвестування у розвиток каналу ( карта Приват 5168 7574 2272 5632). Приймайте спільно зі мною участь у розвитку мого україномовного проекту (ваші ідеї про що зняти - моє їх втілення, можливо спільна участь у знятті відео).
#Рахів #Rachiv #Rakhiv #Рахівгуцульський париж #Рахов
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить