Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Фантастика. Таємниця індійського сказання | Гортання книги

Буктюб
Опубліковано: 10 черв. 2021 р.
Замовити цю книгу можна через Патреон:
https://www.patreon.com/posts/50993087

Лесь Перистий
ТАЄМНИЦЯ ІНДІЙСЬКОГО СКАЗАННЯ
Науково-фантастичний роман
Художник Станіслав Абрамов
Паперова книга

СЮЖЕТ

В цьому творі, що захоплює, безліч цікавих пригод. перші сторінки знайомлять з трьома головними героями. Це підлітки, прості сучасні хлопці та дівчина. Сашко, Владко та Даша одного літнього вечора відпочивають на пагорбі біля села, з цього схилу відкривається мальовничий вигляд на село та околиці.

І тут раптом вони помічають в небі небачений досі літаючий апарат. Він не схожий ні на літак, ні на гелікоптер, ні на будь-який звичний, знайомий літальний пристрій. Це літаюча тарілка.

Підлітки зі здивуванням спостерігають, як цей апарат здійснює посадку десь серед густого лісу. Що це було? Космічний корабель прибульців з далеких зірок? А може секретна розробка новітніх технологій?

Сашко, Даша та Владко вирішують відправитись у ліс, до місця посадки, аби знайти таємничий апарат. Далі на героїв книги чекають несподівані зустрічі, небезпеки та цікаві пригоди. Не варто розкривати всі повороти сюжету, бо краще придбати цю книгу і насолодитися читанням.

Паралельно викладаються події стародавнього індійського епосу про героїв та богів. І це має пряме відношення до сучасності, до тих подій, що відбуваються з головними героями книги.

Характеристики книги:

Кількість сторінок - 176; обкладинка тверда, кольорова; папір офсетний; формат 175 x 250 міліметрів; ілюстрації чорно-білі.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить