Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Держава це я! (Трейлер №3) [Ярослав Кендзьор, Олесь Шевченко, Зенон Коваль та Андріана Біла]

Опубліковано: 22 серп. 2021 р.
Підписатися
Якщо вивчати період відновлення незалежності Української держави, її історію 90-х, розбудову демократичного ладу, то виникає думка, що саме Вячеслав Чорновіл був одним із небагатьох, хто мав чітке й послідовне бачення зовнішньополітичного курсу України. І він був чи не найяскравішим політичним діячем, лідером думок, хто міг успішно переконувати в цих ідеях простих громадян.

Чіткий курс на Захід у ЄС і НАТО – це те, в чому настійливо переконував Чорновіл. За його участі Україна у 1995 році стала членом Ради Європи, він як член парламентської делегації обстоював у міжнародній організації інтереси нашої держави.

Його дружба із 2-им міністром закордонних справ України, 52-им Президентом Генеральної Асамблеї ООН Геннадієм Удовенком – особливе явище української історії. Обидва вони – лідери Народного Руху, яскраві особистості на зламі століть, батьки-засновники дипломатії та політики європейського зразка.

Все це – окремий аспект діяльності українського лідера, частина великого кінодослідження, сучасного документального фільму про Вячеслава Максимовича Чорновола «Держава – це я: портрет української України».

Продюсер - Іван Дутчак
Авторка - Андріана Біла
Режисер - Станіслав Литвинов
Опертор-постановник - Михайло Шелест

Виробництво фільму триває.
Детальніше з проєктом можна ознайомитися на сторінці https://www.facebook.com/DerzhavaTseYA #ТворимоКультуруРазом #ДержаваЦеЯ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить