Поговоримо про #Податок на землю❗️ Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном, мають сплачувати обов'язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов'язані сплачувати #Земельний податок з фізичних осіб, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.
Ще відео на цю тему:
👉 Чи є у Вас борги по податкам? → https://youtu.be/dOzRU5XsFbQ
👉 Консультація бухгалтера → https://youtu.be/NqKmA4RT6EY
🕒 0:00 — Що таке земельний податок
🕒 1:24 — Ставки податку на землю
🕒 2:04 — Коли платити земельний податок
❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
🧑🏻💻 Дивіться сайт — https://zrobleno.com/
Відповідно до Податкового кодексу плата за землю - це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку (земельный налог) або орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Платниками податку є:
• власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
• землекористувачі.
Об'єктами оподаткування є:
• земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
• земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Базою оподаткування для розрахунку земельного податку є:
• нормативна грошова оцінка земельних ділянок;
• якщо грошова оцінка не проведена – базою оподаткування є площа земельних ділянок.
Отже Скільки треба платити? Ставки податку на землю, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки
За земельні ділянки, що знаходяться в постійному користуванні суб'єктів господарювання (окрім державної і комунальної форми власності), - в розмірі не більше 12 % від їх нормативної грошової оцінки.
Контролюючі органи обчислюють суми земельного податку та надсилають або вручають особисто платнику за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року повідомлення-рішення. Своєю чергою, фізособи сплачують земельний податок протягом 60 днів з дня вручення повідомлення-рішення.
Якщо платник податку виявив розбіжності у відомостях про земельну ділянку, що були надані контролюючими органами, йому необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки з оригіналами документів на право власності, користування пільгою для проведення звірки та уточнення даних.
#Бухгалтер
#Zrobleno
розгорнути опис
згорнути опис