Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ
Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh
Розвиток людства міцно пов’язаний із вмінням зберігати й передавати інформацію. Ну яка користь із конструювання доменної печі, якщо ти не зможеш залишити опис її конструкції, і навіщо весь час заново винаходити велосипед, якщо можна один раз записати, як він працює? Саме тому цивілізація почалася із письма. Ну а коли було винайдено технологію розмноження написаного шляхом відбитку з дерев’яної матриці, а потім і набірного шрифту, культура і технологія отримали такий потужний інформаційний поштовх, що й досі набирають швидкості. Бо збереження та обмін інформацією сьогодні диктує життя світу.
Отже цивілізація почалася із першого хард-диску з інформацією, тобто книжки. А українська цивілізація – відповідно з української книжки. Першим літописцем у нас вважається монах Нестор із Печерського монастиря, який жив у часи Володимира Мономаха, хоча насправді він був передусім упорядником літописів, які залишили попередники. Однак бренд Нестора Літописця є настільки потужним, що у день його пам’яті дев’ятого листопада ми відзначаємо свято української писемності та мови.
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис