Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Податкова амністія по Українськи 🤔 Нульове декларування

Опубліковано: 12 серп. 2021 р.
Як легально відбілити гроші❓ По перше, що значить відбілити гроші. Ви напевне чули про випадки, коли люди намагаються щось придбати, квартиру, автомобіль у салоні, або ще якісь плюс мінус дійсно коштовні речі, то в них, як би так сказати, запитують де вони взяли гроші...

🕒 0:00 — Вступ
🕒 1:49 — Закон про Податкову амністію
🕒 2:23 — Період дії амністії
🕒 2:45 — Як оплатити податок при амністії
🕒 3:27 — Хто Може та Не може отримати амністію
🕒 4:27 — Що можна декларувати
🕒 4:47 — Що НЕ можна декларувати
🕒 6:20 — Розмір податку при нульовому декларуванні
🕒 7:53 — Звільнення від відповідальності
🕒 9:12 — Перевірка нульових декларацій
🕒 9:47 — Мінуси Податкової Амністії
🕒 10:57 — Висновки

❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
🧑🏻‍💻 Дивіться сайт — https://zrobleno.com/

Отже гарні новини: 31 березня Верховна Рада прийняла закон з довгою назвою «Закон України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який можна назвати просто «Закон про податкову амністію»,
Тезисно розкажу Вам про наповнення закону і що таке податкова амністія по Українськи.
В першу чергу - період. Це один рік з 1 вересня 21 року до 1 вересня 2022 року. У цей проміжок часу буде можливим «одноразове добровільне декларування» (нулевая декларация) і оплата належного по цьому декларуванню спеціального збору. Декларувати можна виключно ті цінності, які Ви здобули до першого Січня 2021 року.
Як сплачується збір? Наслідком подання декларації повинна бути сплата податку. Збір сплачується одноразово, розраховується Вами самостійно на підставі вартості активів і ставки, яка застосовується до відповідного виду активу, і позначається в декларації. Збір може сплачуватися одним платежем протягом місяця після декларування або ж бути розбитим на три платежі протягом 3 років по бажанню декларанта, але за підвищеною ставкою. Несплата або недоплата збору в термін веде до визнання декларації такою, що не подана і, відповідно, до відсутності державних гарантій, запропонованих законом.
Хто може та НЕ може скористатися законом. Суб'єктами декларування можуть бути фізичні особи-резиденти України та нерезиденти, які були резидентами на момент придбання декларованих активів. Не можуть бути суб'єктами малолітні, недієздатні, підсанкційні і публічні особи за період з 1 січня 2010 року. Також по тексту закону окремо оговорюється неможливість подачі одноразової декларації особами, відносно яких ведуться справи щодо ухилення від сплати податків, власниками активів, отриманих злочинним шляхом, і особами, що мають інші обмеження, пов'язані з джерелом походження активів.
Також важливий момент: в законі прописано, що особи, які можуть подати, але не подали на момент завершення декларування відповідну декларацію, вважаються такими, які фактично заявили про відсутність у них активів, що підлягають декларуванню з даного закону.
Що можна задекларувати: валютні цінності; нерухомість; рухоме майно, в тому числі об'єкти мистецтва; частки в юридичних особах; цінні папери; права на отримання прибутку при відсутності корпоративних прав; банківські метали і все, що приносить або може приносити дохід.
Що НЕ можна задекларувати: Не можуть бути об'єктом декларування активи, отримані внаслідок дій з ознаками злочину. Також не можуть бути об'єктом грошові кошти в готівковій формі - для них прописується порядок внесення на спеціально відкриті рахунки в банках, після чого вони можуть декларуватися. Також не можуть бути задекларовані і активи, що знаходяться в Російській Федерації або з нею пов’язані.
Що НЕ потрібно декларувати. Тобто якщо у Вас є майно не більше ніж вказано далі, його можна окремо не декларувати. Отже: Відносно деяких категорій активів постулюється їх безумовна законність як таких, за якими вважається, що належні податки повністю сплачені. До них відносяться активи вартістю до 400 тис. грн на момент завершення періоду декларування, нерухомість, до якої відноситься квартира до 120 кв. м, будинок до 240 кв. м, нежитлові приміщення площею до 60 кв. м, земля в розмірі ділянок, що підлягають безоплатній передачі, та один некомерційний транспортний засіб. Ця норма відноситься виключно до активів осіб, які не скористалися правом надання добровільної декларації. Однак в законі не сказано, що це відноситься до активів, що належать тим особам, які подаватимуть декларацію. Тобто, згідно з цією нормою, вони зобов'язані включати подібні об'єкти в декларацію.
Ставки збору та вартість. Базисом для розрахунку належної до сплати суми збору є вартість активів. Вартість визначається в національній валюті на день подання декларації...

#Податкова амністія Україна
#Амністія капіталу
#Zrobleno
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить