Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

🔥 Розгром псевдоісторичної статті Путіна про українців і росіян // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 6 серп. 2021 р.
Підписатися
🔸 Книга Кирила Галушка “Украинский национализм: ликбез для русских” 👉 https://didsvyryd-history.com.ua/product/ukraynskyj-naczyonalyzm-lykbez-dlya-russkyh-kyrylo-galushko/

У липні 2021-го Путін (а точніше – група російських істориків і пропагандистів) оприлюднили псевдонаукову статтю “Про історичну єдність росіян та українців”. Текст, сповнений фейків, маніпуляцій, перекручень та стереотипних штампів включили до списку тем із військово-політичної підготовки у Збройних силах Російської Федерації. Наше відео аргументовано знищує головні міфи російської пропаганди про Україну. Розповідає Кирило Галушко – кандидат історичних наук, координатор громадського просвітницького проекту “LIKБЕЗ. Історичний фронт” https://likbez.org.ua/

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить