Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Європейські Землі України | Імперія Україна

Цікаве
Опубліковано: 7 серп. 2021 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Українці є одним з найчисельніших народів Європи. Принаймні поки що. І живуть вони, тобто ми, не лише в Україні і не лише на чужині - на заробітках в Італії, Португалії чи то Чехії, але й на землях, на яких їхні предки безперервно жили сотні й сотні років, проте в результаті воєн, революцій та інших історичних подій ті опинилися у складі інших держав.
Простий приклад – усі ми знаємо, що король Данило збудував собі нову столицю місто Холм, яку не змогли взяти навіть ординці, але зараз це місто зветься Хельмом і належить до Люблинського воєводства Польщі. Або, скажімо, Берестя – місто, згадане ще у Повісті минулих літ, місто, в якому було підписано знамениту Берестейську унію, зараз знаходиться у складі Білорусі і зветься Брестом. Як так сталося? І чи багато ще українських земель у складі сусідніх країн?

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить