Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Огляд lil SOLID 2.0 - новий гаджет від IQOS, що вивозить 25 сеансів на 1 заряді

Технології
Опубліковано: 9 серп. 2021 р.
Підписатися
lil SOLID 2.0 - https://www.iqos.com.ua/uk/products-lil/about-lil

Друзі, привіт! Сьогодні знімав огляд на нову версію системи нагрівання тютюну lil SOLID 2.0
Застерігаю – відео призначене тільки для повнолітніх курців. Якщо ви палите і не хочете кидати, але вже готові перейти на щось менш шкідливе, цей огляд для вас. Якщо ж ви кинули палити або ніколи й не починали, закрийте це відео та краще подивіться щось інше.

Мені дуже сподобалося упакування продукту. Коробка виглядає круто, і попри цінник 599 грн, здається, що тримаєш в руках щось дуже дороге. Всередині коробка розділена на два сегменти: зліва сам lil solid, а справа кабель USB - Type-C, адаптер живлення та щіточка для чищення.

Новий lil SOLID 2.0 існує в чорному та синьому кольорах. Обидва варіанти глянцеві і це виглядає ефектно та красиво. Корпус компактний та зручно лежить в руці. Зникла широка кнопка, яка була ще в першій версії. На заміну їй прийшла тонка клавіша яка за сумісництвом ще й індикатор. До речі, вона дуже яскрава, на сонці її дуже гарно видно.

Новенький Ліл з коробки потрібно спершу зарядити. Роз’єм type-c розташований знизу. Після цього потрібно вставити стік в отвір нагрівальної камери, що прикритий круглою заглушкою. Її легко перемістити одним рухом пальця. По центру буде видно нагрівач у вигляді голки, в цій моделі до нього ще й додали спіраль для кращого прогрівання. Нагрівання стіка відбувається зсередини, при цьому тютюн не горить, тому диму та попелу немає. Натомість користувач отримує смачний аерозоль, який виділяється під час нагрівання. Відповідно смак залежить від того які стіки ви обрали. Для початку просто вставляєте стік та затискаєте кнопку. Через пару секунд можна використовувати lil.
Одного стіка вистачає приблизно на 5 хвилин або ж на 14 затяжок. Вже після першого сеансу відразу можна починати другий. Виробник заявляє, що вистачає одного заряду батареї на 25 сеансів.

lil SOLID дуже зручний та простий у використанні. Його завжди можна носити з собою, використовувати на ходу, а головне, внаслідок відсутності диму немає неприємного тютюнового запаху. Присутній легкий аромат аерозолю, який дуже швидко вивітрюється та не зберігається на одязі. Мені девайс дуже сподобався. Додайте до нього невисоку ціну та крутий оновлений дизайн і не залишиться жодних питань.

_____________
#IQOS #Новый_IQOS #Айкос #lilSOLID #ЛилСолид
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить