Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Звернення Ольги Михайлівни до всіх небайдужих, досить мовчати!

Музика
Опубліковано: 3 серп. 2021 р.
Підписатися
#Скрябін #KuzmaForever #Кузьма

Звертаюся до не байдужих людей, які шанували і шанують творчість мого сина – Андрія Кузьменка. Також звертаюся до всіх артистів, друзів, які знали Кузьму і співпрацювали з ним!
Змушена надати публічному розголосу ситуації, яка склалася і попросити Вас максимально розповсюдити її, щоб суспільство знало, як ганьблять і розкрадають авторські права Кузьми після його смерті.

Звертаюся також за допомогою до Президента України. Шановний Володимире Олександровичу, прошу допомоги та підтримати у боротьбі за чесні права, які належали моєму синові. Ви, як ніхто, знаєте що таке інтелектуальна власність, і як важко захиститися від усіх тих, хто хоче поживитися на чужій праці.

ТОВ «МУН РЕКОРДС», власником якого є Андрій Пасічник, на передодні дня народження Кузьми вчиняє варварські дії по відношенню до прав Кузьми. На Ютуб каналі, який був створений моїм сином ще за життя, МУН РЕКРОДС відправив 38 скарг про порушення авторських прав на різні відео – як на ті, що були нещодавно розміщені, так і на ті, що були опубліковані раніше ще самим Андрієм. У більшості – це кліпи на оригінальні пісні. За правилами Ютуба при отриманні трьох скарг – канал блокується ресурсом без можливості його відновлення! Як можна таке допустити, щоб канал, створений Кузьмою ще за життя, був заблокований через рейдерство МУН РЕКОРДС?

Тепер звертаюся безпосередньо до Вас, пане Пасічник. Навіщо Ви блокуєте відеокліпи мого сина? Можливо, через те, що після його смерті приховували достовірну інформацію про нарахування винагороди по авторським і суміжним правам, не надаючи доступу до електронних кабінетів музичних цифрових дистриб’юторів, а з каталогом у більше у 500 пісень вказували квартальну суму нарахованої авторської винагороди НУЛЬ гривень, і у зв’язку з цим зараз відкрите кримінальне провадження за ознаками вчинення шахрайства? І Ви намагаєтеся зробити все, що завгодно, аби ми забрали заяву?
Чого Вам, пане Пасічнику, не дають спокою права інтелектуальної власності, напрацьовані моїм сином за своє коротке життя? Тому що всі ці роки ви жили за них, обкрадаючи нашу сім’ю, і зараз втратили це джерело доходу?

Також звертаюся до учасників старого складу гурту «Скрябін», яких пан Пасічник залучив до своєї брудної гри, отримавши у них ліцензію на начебто належні їм права. Чому саме зараз – через 23 роки від припинення участі в гурті і на 7 роковині смерті Андрія Ви претендуєте на авторство пісень? Чого ви не заявляли про нього, коли був живий Андрій, який скрізь виконував свої пісні і нічого не приховуючи? Чому тоді не видавали нікому ліцензії на свої права і не зверталися до суду за їх визнанням? Бо знали, що автором пісень був Кузьма? Чого сьогодні ви вирішили воювати з вдовою і донькою Кузьми, коли нема вже Андрія? Задумайтесь і зупиніться, якщо маєте хоч якусь повагу до Кузьми!

І наостанок хочу подякувати усім тим, хто не зраджує Кузьму і підтримує нас. Дякую хлопцям останнього складу гурту «СКРЯБІН», що ви з нами!
«Дякую Вам люди!», як сказав би Кузьма.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить