Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ОСТАННЯ ДУЕЛЬ | Офіційний український трейлер

Про кіно
Опубліковано: 20 лип. 2021 р.
Підписатися
Дата старту: 14.10.2021
Країна: США
Студії: Twentieth Century Studios
Жанр: Історичний фільм, драма
Режисер: Рідлі Скотт («Гладіатор», «Марсіянин»)
Актори: Метт Деймон («Одинадцять друзів Оушена», «Ідентифікація Борна»), Адам Драйвер («Зоряні війни: Пробудження Сили», «Удача Лохана»), Бен Аффлек («Загублена»), Джоді Комер («Зоряні війни: Скайвокер. Сходження») та інші.

Епос «Остання дуель» – історична драма, що спонукає до роздумів. Стрічка розповідає про події, що відбуваються на тлі Столітньої війни, та розкриває безмежну могутність чоловіків, крихкість правосуддя та відважність однієї жінки, яка готова стати проти всіх, щоб правда перемогла.
Фільм, заснований на реальних подіях, проливає світло на давні припущення про останню санкціоновану дуель Франції: між Жаном де Карружем та Жаком Ле Ґрі, колишніми друзями, які стали ворогами. Карруж – поважний лицар, знаний своєю відвагою та майстерністю на полі бою. Ле Ґрі – нормандський сквайр, чий інтелект та красномовство зробив його одним із найповажніших членів двору.
Та одного разу Марґеріт, дружина Жана де Карружа, звинувачує Ле Ґрі у зґвалтуванні. Останній заперечує звинувачення, та жінка відмовляється мовчати й виступає проти свого кривдника. Цей акт сміливості та непокори ставить її життя під загрозу. Випробування поєдинком, смертельна дуель, віддає долю всіх трьох у руки Бога.

https://www.facebook.com/20thCenturyStudiosUkraine
http://kinomania.com.ua/ostannya-duel
https://www.instagram.com/20thcenturyua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить