Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Житній ринок | Питаннячка Києва

Опубліковано: 20 лип. 2021 р.
Підписатися
Став цьому відео лайк і не забудь підписатися на канал 👍 Дякуємо!
Підтримай Ісландію на Patreon ➜ https://www.patreon.com/islndtv

Житній ринок, Сінний Ринок, Ринок-Шайба, Арсенальна та завод Ріхтера. Що робити зі старими історичними об’єктами? Як їх наповнити новими сенсами та зробити привабливими? Чи можна залишити тільки фасади або обов’язково треба залишати первісний зміст історичної будівлі?

Про це та багато іншого дивіться у програмі Євгенії Кулеби та Ксенії Семенової Питаннячка Києва. В гостях директор Житнього ринку Ігор Цеханський, а також співзасновниця гастроспільноти FOODIES Христина Cкрипка.

Ви також можете доєднатись до участі у програмі зателефонувавши на скайп:
ISLND TV

Долучайтесь в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Ласкаво просимо до Ісландії.
Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Антиподи, Петров Live, Київ Викликає, Чарівний Київ, Рада НацБезпеки, Приватне обвинувачення, Офіс PRездента, Лікар Васильєв та Чорна п'ятниця.

Також нагадуємо, що телеканал «Ісландія» доступний до перегляду на MEGOGO. Інтерв'ю, політичні ток-шоу, аналітичні програми, прямі ефіри в live-форматі та багато іншого — все це ви можете дивитися з будь-якого вашого пристрою - https://megogo.net/ua/tv/channels/10654295-islandiya-online.html
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить