Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТОП 5 ГАДЖЕТІВ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Технології
Опубліковано: 18 лип. 2021 р.
Підписатися
Сьогодні ви дізнаєтесь про топ 5 гаджетів для домашніх тварин.

1) Автоматична годівниця для собак і кішок. Є стаціонарні, які знаходяться в одному місці і час від часу видають тваринці корм. Такі годівниці дають можливість зберігати запас сухого корму і налаштовувати годування по годинах. З її допомогою можна запрограмувати до 5 годувань на день і не хвилюватися, що улюбленець буде довго без їжі.  Окрім цього є такі, що були створені з метою заохотити тваринку рухатись більше.

2)GPS трекер. Зазвичай вони водонепроникні, тому можна не перйматись, що з трекером щось станеться, якщо почнеться дощ. Є трекери, в яких можна дізнатись всю історію переміщення песика або котика.

3)Інтерактивна камера. Така камера буде корисною для тих, хто багато часу проводить на роботі й сумує за своєю твариною. Вона транслює господарю все, що відбувається в кімнаті з улюбленцем. Так само як і трекер така камера має вбудований динамік і мікрофон, за допомогою яких можна  не тільки спостерігати, але й слухати свою тваринку і залишати голосові повідомлення. В деяких інтерактивних камерах вмонтований лазер. Ним можна управляти в режимі реального часу самостійно або активувати автоматичний режим.  

Про ці та інші цікаві девайси для тварин дізнайтесь у відео!

Дякуємо за ваші ЛАЙКИ і ПІДПИСКИ - це найкраща вдячність за наші старання ;)


➤ ЩЕ БІЛЬШЕ ВІДЕО З ОГЛЯДАМИ:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLV148XypCUo3tIqRojwSG3YLb3bgSu06M

➤ ПІДПИШИСЬ на MOYO у СОЦМЕРЕЖАХ!
➟ Facebook - https://www.facebook.com/moyoua/
➟ Instagram - https://www.instagram.com/moyo.ua/
➟ Telegram-канал - https://t.me/uamoyo#девайсидлятварин #moyo_блог
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить