Подання звіту про кінцевих бенефіціарних власників (бенефіціарний власник звіт). Важливий не сам звіт, а штрафи за його неподання. Отже ще 11 липня набрав чинності наказ Мінфіну, у якому йдеться про те, що до 10 жовтня 2021 року всім юридичним особам необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в реєстрі про кінцевих бенефіціарних власників - #Бенефіціари 2021...
Ще відео на цю тему:
👉 Як зареєструвати ТОВ "Під ключ" → https://youtu.be/sxtrQmejwHk
👉 ТОП 10 помилок ТОВ → https://youtu.be/8I1b2xQE0Go
👉 Консультація бухгалтера для ФОП та ТОВ → https://youtu.be/NqKmA4RT6EY
❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
🧑🏻💻 Дивіться сайт — https://zrobleno.com/
Що це за звіт про бенефіціарів 2021?
Це звіт, який показує, хто саме є власником компанії та відображає інформацію про цих власників.
Хто повинен подавати?
Абсолютно всі Юридичні особи, які не подавали цей звіт і мають статус діючих. Не потрібно подавати звіт виключно: політичним партіям, профспілкам, організаціям роботодавців та їх об’єднанням, адвокатським об’єднанням, ОСББ, релігійним організаціям та комунальним підприємствам. Також звільнені від подачі організації та заклади охорони здоров’я, які перебувають у державній чи комунальній власності територіальної громади або об’єднаної територіальної громади.
Тобто якщо простіше - майже увесь типовий бізнес України цей звіт подати зобов’язаний.
Куди подавати?
Подати документи з відомостями про бенефіціарів можна як державному реєстратору через центр надання адміністративних послуг, так і нотаріусу, який здійснює реєстраційні дії та вносить інформацію до ЄДР.
Які документи потрібні?
заява щодо державної реєстрації юридичної особи
структура власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;
витяг, виписка чи інший документ, що підтверджує реєстрацію юридичної особи нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;
нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи.
Важливо розуміти, що навіть при наявності актуальної інформації в Єдиному державному реєстрі, до 10 жовтня 2021 року необхідно все одно подати державному реєстратору первісний звіт про кінцевих бенефіціарів.
Скільки це коштує?
Адміністративний збір не буде справлятися у разі подання державному реєстратору звіту про кінцевих бенефіціарів до 10 жовтня 2021 року.
Але у разі неподання або несвоєчасне подання реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юрособи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юрособи тягне за собою накладення штрафу у сумі від сімнадцяти до п’ятидесяти однієї тисячі гривень. При тому зазначу, що відповідальність за подачу звіту несуть не власники компанії, а саме Директор компанії.
Напишіть у коментарях, що Ви думаєте про це. Особисто я просто обурена, так як потребуються завірені документи Бенефіціарів, а відповідальність - на працівникові компанії. Тому, якщо ви ще не встигли подати даний звіт, не зволікайте, бо часу залишилось вже дуже мало.
Висновки: Все це виглядає доволі страшно, але панікувати немає підстав. Вже як місяць форми для подачі затверджені і система працює. Не обов’язково самому розбиратися з тим, як подати цей звіт.
Директору достатньо звернутися до реєстратора з завіреними копіями документів і реєстратор швиденько все за Вас заповнить і подасть.
Коштує це в рамках Києва до двох з половиною тисяч гривень. В рамках України може коштувати дешевше.
#Бухгалтер Zrobleno
#Zrobleno
Хто такий кінцевий бенефіціарний власник
розгорнути опис
згорнути опис