Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Незалежність | Колапс. Як українці зруйнували імперію зла | Епізод шостий

Опубліковано: 1 жовт. 2021 р.
Підписатися
Кравчук: «Ставлю на голосування Акт про проголошення Незалежності України! 180 голосів. Рішення не прийнято». Того дня був більш імовірним саме такий сценарій у Верховній Раді. Але щось трапилося, і в результаті за Незалежність проголосували і демократи, і комуністи. Лише один депутат проголосував проти.

Хто зіграв ключову роль у пошуках компромісу? Чи щось могло підштовхнути юрму до штурму парламенту? Що відбувалося за лаштунками історичного засідання – дивіться у шостому епізоді документального серіалу Суспільного «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла».

Головні герої епізоду: Леонід Кравчук, Іван Заєць, Оксана Забужко, Віталій Портніков, Юрій Костенко, Володимир Філенко, Олександр Мороз, Олександр Бандурка, Ярослав Кендзьор, Марта Дичок, Микола Вересень, Катерина Ющенко.

Виробництвом серіалу «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» на замовлення Суспільного мовника займалася команда кінематографістів документалістів з Esse Production House. Режисер серіалу — Сергій Лисенко, сценарист — Олександр Зінченко. Оператор — Сергій Михальчук. Продюсер та автор ідеї — Ярослав Лодигін. Продюсери — Віталій Шеремєтьєв, Ольга Безхмельниціна, Ірина Бубнова, Сергій Недзельський.

Сайт: https://suspilne.media
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/suspilne.news/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/suspilne_news
В Instagram: https://www.instagram.com/suspilne.news/
Новини у Telegram: https://t.me/suspilnenews
Долучайтеся до спільноти у Viber: https://bit.ly/3oW31Rz
Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: https://bit.ly/3tExgjd
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить