Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Не Тіна Кароль, а Оксана Муха. Співачка коментує роман з Даном Баланом

Розважальні
Опубліковано: 30 верес. 2021 р.
Підписатися
Співачка Оксана Муха в інтерв'ю Ростиславу Калацинському для Youtube Rostyslove Production розказує про роман з тренером на "Голосі країни" Даном Баланом. Деталі у відео.

Інстаграм Rostyslove Production https://www.instagram.com/rostysloveproduction/

Нагадаємо раніше популярний молдавський артист Дан Балан вперше публічно прокоментував свої стосунки з українською співачкою Тіною Кароль, з якою йому приписують роман. Виконавець відреагував на слова продюсера проекту "Голос країни" Володимира Завадюка про те, що їхній роман з Тіною був створений "синтетично" заради рейтингів.

Про те, які ж стосунки пов'язують його з українською поп-дівою насправді, Балан написав у своєму Instagram.

Відзначимо, що після заяви Завадюка про "придуманий" роман між артистами в мережі піднялася хвиля обурення через обман. Пізніше продюсер поспішив взяти свої слова назад і зазначив, що лише неправильно висловився, а хімія між Тіною і Даном була насправді.

Балан зазначив, що нікого вони з Кароль не обманювали, і між ними і правда була якась симпатія, а про роман вони ніколи і не говорили.

"Хлопці, а в чому обман то? Ми ніколи не заявляли про якийсь зв'язок між нами, крім дружнього. Те, що ви бачили в ефірах голосу - це була щира симпатія... а далі люди самі додумували, самі напридумували і самі вирішили, що був якийсь обман", - написав артист.

Він також роз'яснив слова Завадюка про те, що роман був придуманий.

"А те, що заявляв продюсер Голосу про "придуману історію" - він мав на увазі, що спочатку він придумав ідею, що для шоу було б добре, якщо у нас з'явився б "романтичний зв'язок" і підштовхував нас на це. А в кінцевому підсумку, насправді, вийшла щира симпатія, те, що всі і помітили в ефірах без ніякого обману. Загалом, я вважав за потрібне це роз'яснити", - додав Балан.

#danbalan #оксанамуха #данбалан #муха #тинакароль #тінакароль
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить