Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розіп'ятий хлопчик, два раби, бойові дядьколюби - як Росія створює фейки // 10 запитань воєнкору

Цікаве
Опубліковано: 17 верес. 2021 р.
Підписатися
🔸 Війна на Донбасі: сепаратизм, криміналітет, російські диверсанти 👉 https://youtu.be/PWNC5aOeyvg
🔸 Руйнуємо міфи російської пропаганди про Крим 👉 https://youtu.be/lm0hZ9fG6To

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Інформаційна агресія – одна з найголовніших складових війни, яку Російська Федерація веде проти України з 2014 року. Що таке фейки та симулякри, які технології використовують російські ЗМІ, звідки взялися меми про "розіп'ятого хлопчика" і "двох рабів" та які факти на 100% підтверджують вторгнення російської армії на територію України – про все це розповідає військовий кореспондент, учасник російсько-української війни, переселенець-луганчанин Олександр Махов (https://www.instagram.com/makhov.tv/).

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить