Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Таємна зброя князя Ярослава | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

Цікаве
Опубліковано: 18 верес. 2021 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Князь Ярослав Володимирович, якого нащадки прозвали Мудрим, а нещодавно канонізували як святого Православної Церкви України, став будівничим Русі як могутньої держави. Якщо поглянути на нього з відстані майже у тисячу років, перед очима постає справжній титан: і перші закони, відомі як Руська правда, написав, і християнство розповсюдив, церковний устав затвердив, і бібліотеку заснував, і академію, і шкільництво почав, і нові землі приєднав, і пів-Києва збудував, в тому числі Софію, що ми її досі можемо помацати руками, і першого митрополита-русина затвердив у Константинополі… ну просто пальців не вистачить, щоб загинати.
Не знаю, як у вас, а у нас при читанні про його звитяги, виникає питання: звідки він взявся, такий розумний? За кордоном не вчився, та й особливо не було де вчитися у ті часи. Масонів теж ще не існувало, втім, як і тіньового світового уряду. Хіба рептилоїди…
Ні, серйозно. Звідки у київського князя взявся такий новаторський, можна сказати, передовий навіть за європейськими мірками, світогляд? І чи не було поруч, так би мовити, сірого кардинала, прогресора, який підштовхував його?

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить